Паспорт набору даних

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

1ідентифікаційний номер набору даних
 2найменування набору даних
 3стислий опис змісту набору даних
 4відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних

Українська

 5формат (формати), в якому доступний набір даних

doc; csv

 6формат стиснення набору даних (за наявності такого стиснення)

 7дату і час першого оприлюднення набору даних
 8дату і час внесення останніх змін до набору даних
 9дату актуальності даних у наборі даних
 10періодичність оновлення набору даних

щоразу із зміною даних

 11ключові слова, які відображають основний зміст набору даних
 12гіперпосилання на набір данихhttps://data.gov.ua/organization/pidhorivska-silska-rada-starobilskoho-raionu-luhanskoi-oblasti
 13гіперпосилання на структуру набору даних
 14відомості про розпорядника інформації, у володінні якого перебуває набір даних
 15відомості про відповідальну особу з питань доступу до публічної інформації розпорядника інформації, яка відповідає за оприлюднення інформації згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації”

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-27');