АРХІВ. Проекти рішень 2019

2019 рік

Проекти рішень 6 сесії 7 скликання

Про  затвердження Програми розвитку освіти Підгорівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Про  затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я на 2020 рік

Про введення позаштатної одиниці у Підгорівську сільську раду на січень 2020 року».

Про внесення змін до структури та штатної чисельністі централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгорівської сільської ради Старобільського району Луганської області 

Про продовження  строку дії договору оренди частини нежитлового приміщення

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Підгорівської об‘єднаної територіальної громади на 2020-2025 роки

Про затвердження Екологічної програма Підгорівської сільської ради (села Підгорівка та села Верхня Покровка) на 2020 рік

Про затвердження Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки Комунальної установи «Трудовий архів» Старобільського району» на 2020 рік.

Про затвердження програми благоустрою Підгорівської сільської ради (села Підгорівка та села Верхня Покровка) на 2020 рік

Про затвердження Програми підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та «Асоціації об‘єднаних територіальних громад»

Про  затвердження структури і загальної чисельності апарату Підгорівської сільської ради та її виконавчих органів».

Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Підгорівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Підгорівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Про сільський бюджет села Підгорівка на 2020 рік

Проекти рішень 5 сесії 7 скликання

Про  вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних  територіальних громад»

Проекти рішень 4 сесії 7 скликання

Про надання згоди на прийняття з державної власності у комунальну власність Підгорівської сільської ради Старобільського району Луганської області  майна, що обліковується на балансі Старобільської геологорозвідувальної партії Дніпропетровської геофізичної експедиції Державного геофізичного підприємства «Укргеофізика»

Про внесення змін у рішення Підгорівської сільської ради від 18.07.2019 р. № 1/03 «Про порядок виконання бюджетів Підгорівської сільської ради Старобільського району Луганської області та Верхньопокровської сільської ради Старобільського району Луганської області до завершення бюджетного періоду»

Проекти рішень 2 сесії 7 скликання

Про надання дозволу на    виготовлення    проекту  землеустрою щодо   відведення    земельної     ділянки,  яка    підлягає   продажу   у власність  без   проведення аукціону громадянину України   Майсюку  Михайлу Васильовичу    для     будівництва     та    обслуговування     житлового     будинку, господарських    будівель   і  споруд    (присадибна ділянка) за  адресою: Луганська обл., Старобільського  р-н,  с. Підгорівка,  вул. Інтернаціональна,19.

Про передачу   у    приватну   власність земельної    ділянки   громадянці  України Калініній  Ірині  Іванівні .

Про передачу  у   приватну   власність  земельну ділянку громадянці     України    Калініній    Ірині   Іванівні для    ведення    індивідуального     садівництва ,  що   розташована   за  вдресою:   с.Підгорівка,  провулок Заєрченський,12.  

Про надання дозволу  на   проведення   інвентаризації  земельної  ділянки  комунальної    власності  Підгорівської  сільської  ради  по вул.Чкалова, б/н, в с.Підгорівка.

Про внесення змін до рішення Підгорівської сільської ради  Старобільського району Луганської області від 20.12.2018 р. № 37/04 «Про сільський  бюджет села Підгорівка на 2019 рік»

Пояснення

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4,6

Додаток 5

Про внесення змін до рішення сільської ради № 1/08 від 18.07.2019 р. «Про  затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2019 рік».

Про створення юридичної особи «Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету  Підгорівської сільської ради Старобільського району Луганської області»

Про затвердження структури і штатної чисельності відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Підгорівської сільської ради Старобільського району Луганської області 

Про внесення змін до рішення Верхньопокровської сільської ради  Старобільського району Луганської області від 21.12.2018 р № 30/06. «Про сільський  бюджет села Верхня Покровка на 2019 рік»

Пояснення

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додатки 4,5,6

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) №135-1,№135-2, №86 громадянці Баранової О.М.

Про надання дозволу на виділення земельної частки (паю) та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Куценку О.А.

 Про визнання офіційного електронного джерела інформації Підгорівської  сільської ради

Про вступ до Всеукраїнської  асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

Про  затвердження на посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Про затвердження Регламенту Підгорівської  сільської ради сьомого скликання.

«Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сташевському В.І.»

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-27');