УКРАЇНА
Підгорівська сільська рада
Старобільського району
Луганської області
13 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 03/09/2020 року№13/56с. Підгорівка
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановдення меж земельної ділянкм в натірі (на місцевості) громадянину Васильченко Андрію Анатолійовичу, яка в подальшому буде, надана в оренду терміном на 49 (сорок дев'ять ) років для обслуговування нежитлового приміщення.

Розглянувши заяву громадянина України Васильченка Андрія Анатолійовича, який мешкає за адресою: :село Верхня Покровка, вул.Центральна,156,,Старобільськог району,Луганської області, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), ,яка в подальшому буде надана в оренду терміном 49 років, для обслуговування нежитлового приміщення, що розташована за адресою: вул.Центральна, буд.158, село Верхня Покровка, та яка знаходиться в його користуванні, та враховуючи документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно, яке розташоване на земельній ділянці, керуючись ст. 12,19,22,93,122,125,126 Земельного Кодексу України, ,ст.25,19,26,55 Закону України «Про землеустрій»,ст.25,56 Закону України »»Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати  дозвіл  громадянину України  Васильченко  Андрію  Анатолійовичу  на виготовлення    технічної  документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості),  яка  в подальшому  буде  надана  в  оренду  терміном  49 років,  для  обслуговування  нежитлового приміщення   орієнтовною площею – 0,2500 га,( землі  житлової   та  громадської   забудови) по вул .Центральна,буд.158 ,с.Верхня  Покровка,за рахунок  земель  комунальної  власності, розташованих  в межах  населеного пункту на території, яка    за  даними  державного  земельного  кадастру  враховується   в   Верхньопокровській  сільській  раді,  Старобільського  району,  Луганської  області.
  2. Зобов’язати гр .Васильченка Андрія  Анатолійовича  в  місячний  термін  з   дня  прийняття  даного  рішення  замовити  в  ліцензованій  землевпорядній  організації  виготовлення  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості).
  3. Гр. Васильченко А.А. розроблену та погоджену  у встановленому  законодавством  порядку   технічну  документацію   із   землеустрою  щодо встановлення   меж земельної   ділянки (на місцевості) з позначкою   про перевірку  електронного  документа  та витягом  з Державного  земельного кадастру  про земельну  ділянку  подати  на  розгляд  сесії  сільської ради .
  4. Контроль за   виконанням  даного   рішення  покласти  на  постійну комісію сільської   ради   з   питань    містобудування,  будівництва, земельних відносин та  екології.
Підгорівський сільський голова Вячеслав ЦУКУР
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-27');