УКРАЇНА
Підгорівська сільська рада
Старобільського району
Луганської області
13 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 03/09/2020 року№13/57с. Підгорівка
Про затвердження мережі закладів освіти Підгорівської сільської ради на 2020/2021 навчальний рік

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», з метою організації повноцінного функціонування закладів загальної середньої освіти Підгорівської сільської ради відповідно до вимог Державного стандарту загальної середньої освіти, на підставі ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Підгорівська сільська рада,

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити мережу закладів загальної середньої освіти на 2020-2021 навчальний рік згідно з (додатком № 1).
  2. Затвердити на 2020-2021 навчальний рік в Підгорівській ЗОШ І-ІІ ст.. Підгорівської сільської ради одну групу продовженого дня, в якій перебуває 38 учнів (додаток № 2).
  3. Зберегти 8 класів (1-11 ) з наповнюваністю менше 15 чоловік (додаток № 3).
  4. Організувати підвіз учнів, які проживають за межами пішохідної доступності (додаток № 4).
  5. З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство – відкрити на базі Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і Верхньопокровської ЗОШ І-ІІ ступенів класи з інклюзивною формою навчання (додаток 5).
  6. З метою забезпечення права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти для учнів, що за станом здоров’я не можуть навчатися у класах з однолітками, додатково виділити години для організації індивідуального навчання  (додаток № 6).
  7. Ввести додатково в штатний розпис Верхньопокровської ЗОШ І-ІІ ступенів одну штатну одиницю асистента вчителя в межах фонду заробітної плати.
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
Підгорівський сільський голова Вячеслав ЦУКУР

Додатки :

Додатки 1,2,3,4,5,6
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-27');